

Native Club
Barcelona keleti CSC-je
Az egyesület
Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona a keleti belvárosban
Native Club egy Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona, amely Barcelona területén, Catalonia régióban, Spanyolország-ben található. Magánjellegű, csak tagok számára működő egyesületként egy nagyvárosban a település keleti részén helyezkedik el, ahol az 0800x irányítószám-körzet és a 08002 környék adja meg a helyi arculatát.
Ez az elhelyezkedés kifejezetten városi jelleget ad a Native Club-nak: közel van Barcelona belső részének tempójához, ugyanakkor a település egy jól körülhatárolható részéhez kötődik, nem pedig egy általános városszintű környezethez. Azoknak, akik egy Cannabis Social Club (asociación cannábica) Catalonia katalógusbejegyzést keresnek, ez egy egyértelmű Barcelona-i támpont, világos nagyvárosi környezettel.
08002 környéke Barcelona keleti végében
Az itteni környezetet inkább a városszerkezet határozza meg, mint egy névvel ellátott városrész. A Native Club Barcelona keleti részéhez tartozik, az 0800x irányítószám-körzetben és a 08002 környékén, ami pontos városi beágyazottságot ad neki Barcelona-ben.
Ez a fajta elhelyezkedés jól illik egy Native Club Cannabis Social Club (asociación cannábica) működéséhez: kompakt, városi kötődésű, és inkább egy nagy település ritmusához igazodik, mintsem egy külvárosi peremhelyzethez. Gyakorlati szempontból az egyesület szilárdan Barcelona mindennapi földrajzába illeszkedik, Catalonia-ban, Spanyolország-ben.
Tagság ebben a privát CSC-ben Barcelona-ben
A Native Club privát, nonprofit egyesületként és csak tagok számára működő szervezetként működik Barcelona-ben. Mint más CSC-k Spanyolország-ben, itt sem nyilvános a belépés; a csatlakozás ajánláshoz és az egyesület döntéséhez kötött.
Akár egy Cannabis Social Club (asociación cannábica) Spanyolország-beli bejegyzést keres valaki, a lényeg egyszerű: ez egy privát egyesület Barcelona-ben, nem pedig nyitott helyszín. A modell a tagságra és a belső szabályokra épül, nem az alkalmi belépésre, ezért az egyesület jól körülhatárolt helyi Barcelona-i CSC-ként szerepel.
Gyakorlati tudnivalók a Native Club-ról Barcelona-ben
A gyakorlati adatok szerint a Native Club Barcelona-ben, Catalonia régióban, Spanyolország-ben található.
- Helyszín: Barcelona, 08002
- Típus: Cannabis Social Club (asociación cannábica)
- Modell: privát nonprofit egyesület, csak tagok számára működő egyesület
Ha CSC-ket hasonlít össze Barcelona-ben, az 0800x irányítószám-körzet és a keleti városi elhelyezkedés segít elhelyezni ezt az egyesületet a helyi környezetben. Az egyesület közösségi linkjei itt érhetők el:
GYIK erről a Barcelona-i Cannabis Social Clubról
Mi a Native Club?
A Native Club egy Cannabis Social Club (asociación cannábica) Barcelona-ben, amely privát, csak tagok számára működő egyesületként működik.
Hol található?
Barcelona-ben, Catalonia régióban, Spanyolország-ben található, a földrajzi jelek szerint a település keleti részén és az 0800x irányítószám-körzetben.
Nyitott helyszínről van szó?
Nem. Az leírás szerint privát egyesület, a belépés tagsághoz és az egyesület döntéséhez kötött.
Milyen típusú bejegyzés ez?
Ez egy Barcelona-i Cannabis Social Club (asociación cannábica) katalógusbejegyzése, helyi kontextus és azonosítás céljából.
Amit a tagok itt találnak
Nyitvatartás
| Hétfő | 12:00 - 00:00 |
| Kedd | 12:00 - 00:00 |
| Szerda | 12:00 - 00:00 |
| Csütörtök | 12:00 - 00:00 |
| Péntek | 13:00 - 01:00 |
| Szombat | 13:00 - 01:00 |
| Vasárnap | 12:00 - 00:00 |
Hogyan csatlakozz
Egy privát, tagok által vezetett folyamat — nem nyilvános.
Bevezetés
A csatlakozás privát, és általában bemutatással vagy ajánlással kezdődik, az egyesület eljárásának megfelelően.
Dokumentáció
A leendő tagok megerősítik, hogy nagykorúak (21+).
Alapszabály és szabályok
A tagság megadása előtt el kell fogadni az egyesület alapszabályát és házirendjét.
Üdvözlünk
A regisztráció után a tagok nyitvatartási időben részt vehetnek az egyesület közös tevékenységeiben.
A klub tulajdonosa még nem aktiválta a tagsági kérelmeket.
Native Club megtalálása
Mit mondanak a tagok
Még nincsenek értékelések
Legyen Ön az első, aki megosztja tapasztalatát erről a klubról.
Ez az Ön klubja?
A tulajdonosok ellenőrizhetik és kezelhetik ezt a profilt — frissíthetik az adatokat, a nyitvatartást és a fotókat.
Klubok a közelben
La Doble C De Barcelona
Nyit 17:00-kor≈ 0.0 km innen: Native ClubBarcelona, CataloniaLectores De Guijarros
≈ 0.1 km innen: Native ClubBarcelona, Catalonia- Frissítve

Green Planet
Most nyitva≈ 0.1 km innen: Native ClubBarcelona, Catalonia - Frissítve

Calibis BCN
Most nyitva≈ 0.2 km innen: Native ClubBarcelona, Catalonia Smkng Clb
Nyit 17:00-kor≈ 0.2 km innen: Native ClubBarcelona, Catalonia- Frissítve

Guru
Nyit 11:00-kor≈ 0.2 km innen: Native ClubBarcelona, Catalonia





























