Comunitat Somni Groc
Az egyesület
Nyitvatartás
| Hétfő | 17:00 - 00:00 |
| Kedd | 17:00 - 00:00 |
| Szerda | 17:00 - 00:00 |
| Csütörtök | 17:00 - 00:00 |
| Péntek | 17:00 - 00:00 |
| Szombat | 17:00 - 00:00 |
| Vasárnap | 17:00 - 00:00 |
Hogyan csatlakozz
Egy privát, tagok által vezetett folyamat — nem nyilvános.
Bevezetés
A csatlakozás privát, és általában bemutatással vagy ajánlással kezdődik, az egyesület eljárásának megfelelően.
Dokumentáció
A leendő tagok megerősítik, hogy nagykorúak (18+).
Alapszabály és szabályok
A tagság megadása előtt el kell fogadni az egyesület alapszabályát és házirendjét.
Üdvözlünk
A regisztráció után a tagok nyitvatartási időben részt vehetnek az egyesület közös tevékenységeiben.
A klub tulajdonosa még nem aktiválta a tagsági kérelmeket.
Comunitat Somni Groc megtalálása
Mit mondanak a tagok
Még nincsenek értékelések
Legyen Ön az első, aki megosztja tapasztalatát erről a klubról.
Ez az Ön klubja?
A tulajdonosok ellenőrizhetik és kezelhetik ezt a profilt — frissíthetik az adatokat, a nyitvatartást és a fotókat.
Klubok a közelben

Relax BCN
Most nyitva≈ 0.1 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona- Frissítve

La Llavor D'or
Nyit 11:00-kor≈ 0.1 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona, Catalonia - Frissítve

Casanova Weed Club
Nyit 09:00-kor≈ 0.1 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona, Catalonia 
Zkittlez Weed Club
Nyit 11:00-kor≈ 0.1 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona, Catalonia
Sensi Social Club
Nyit 08:30-kor≈ 0.2 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona, Catalonia- Új

Terpy BCN
Nyit 11:00-kor≈ 0.3 km innen: Comunitat Somni GrocBarcelona








