

G13 Weed Club Teneriffa
Místo setkávání členů v Costa Adeje
Video prohlídka
Sdružení
Co je G13 Weed Club Teneriffa a kde se nachází v Adeje
G13 Weed Club Teneriffa je Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Adeje, soukromá asociace pouze pro členy nacházející se v oblasti Costa Adeje Adeje. Umístěný v jihozápadní části obce, v poštovním obvodu 3866x (poštovní oblast 38660) na ostrově Tenerife, G13 Weed Club Teneriffa upevňuje svou přítomnost v Tenerife v Španělsko. Popis a tón, které zde najdete, odrážejí asociaci zakořeněnou v místě — přímořský rytmus Costa Adeje a městský ráz středně velkého města Adeje formují vše, co se týká této asociace.
Členství v této soukromé asociaci v Costa Adeje
Jako soukromý Cannabis Social Club (asociación cannábica) založený na členství v Adeje funguje G13 Weed Club Teneriffa jako asociace pouze pro členy. Členství je soukromé a spravované asociací; uvedení a vstup závisí na rozhodnutí asociace. Tento model udržuje skupinu zaměřenou na místní komunitní vazby v jihozápadní části obce Adeje a v poštovním obvodu 3866x, s důrazem na vztahy napříč Costa Adeje spíše než na aktivity orientované na turisty.
Sousedská atmosféra: charakter a kontext Costa Adeje
Nacházející se v Costa Adeje stojí G13 Weed Club Teneriffa na pomezí pobřežní rekreační energie a každodenního života na ostrově. V obci Adeje, středně velkém městě na Tenerife, asociace těží z mixu klidných promenád, místních kaváren a celoročního slunce. Jihozápadní část obce jí dává snadný přístup k pobřežním procházkám a obytným částem, které tvoří tišší kouty Costa Adeje.
Komunitní nálada: kdo se schází v této asociaci v Adeje
Atmosféra v G13 Weed Club Teneriffa je utvářena členy z celého Adeje a okolních částí jihozápadní obce Tenerife. Konverzace bývá místní a familiární — sousedé, pravidelní návštěvníci z Costa Adeje a lidé s kořeny v poštovním obvodu 3866x přinášejí pevnou, místně orientovanou energii. Najdete zde zaměření na společenské vazby, sdílené lokální znalosti a výrazný ostrovní rytmus, který odráží život v Santa Cruz de Tenerife a širším Tenerife.
Praktické informace pro členy a návštěvníky
Navštivte G13 Weed Club Teneriffa v Costa Adeje v obci Adeje (poštovní oblast 38660) za účelem členských aktivit a záležitostí asociace. Asociace funguje jako soukromá nezisková organizace pouze pro členy v Tenerife, Španělsko.
Kontaktní a adresní údaje:
- Adresa: Avenida Rafael Puig Lluvina 36
- Telefon: +34 634 343 518
Klub najdete také na sociálních sítích:
Pozadí: místní asociace zakořeněná v životě Tenerife
G13 Weed Club Teneriffa se prezentuje jako místní Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Adeje, který je spojen s komunitou Costa Adeje. Jeho identita je primárně místní — odráží rytmy života v jihozápadní části obce a širší ostrovní prostředí Tenerife. Pozice asociace v poštovním obvodu 3866x přispívá k silnému pocitu místa mezi členy.
FAQ — časté otázky o této Costa Adeje asociación cannábica
Jaký typ organizace je G13 Weed Club Teneriffa?
G13 Weed Club Teneriffa je Cannabis Social Club (asociación cannábica) a soukromá asociace založená na členství působící v Adeje, Tenerife.
Kde v Adeje se asociace nachází?
Asociace je v oblasti Costa Adeje, v jihozápadní části obce, v poštovním obvodu 3866x (poštovní oblast 38660).
Jak funguje členství?
Členství je soukromé a spravuje ho asociace; uvedení a vstup jsou na uvážení asociace.
Lze klub najít online?
Ano — asociace má na sociálních sítích odkazy a přítomnost pro členy a místní kontakty. Viz výše uvedené odkazy na sociální sítě.
Co zde členové najdou
Kdy máme otevřeno
| Pondělí | 11:00 - 01:00 |
| Úterý | 11:00 - 01:00 |
| Středa | 11:00 - 01:00 |
| Čtvrtek | 11:00 - 01:00 |
| Pátek | 11:00 - 01:00 |
| Sobota | 11:00 - 01:00 |
| Neděle | 11:00 - 01:00 |
Jak se přidat
Soukromý proces vedený členy — není otevřený veřejnosti.
Úvod
Vstup je soukromý a obvykle začíná představením nebo doporučením v souladu s postupem sdružení.
Dokumentace
Zájemci o členství potvrzují, že jsou dospělí (18+).
Stanovy a pravidla
Před udělením členství je nutné přijmout stanovy a domovní řád sdružení.
Vítejte
Po registraci se členové mohou účastnit společných aktivit sdružení během otevírací doby.
Majitel klubu zatím neaktivoval žádosti o členství.
Najít G13 Weed Club Teneriffa
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.
Je to váš klub?
Vlastníci mohou tento profil ověřit a spravovat — aktualizovat údaje, otevírací dobu a fotografie.
Kluby v okolí

The Brotherhood House CSC
Otevřeno≈ 0.3 km od G13 Weed Club TeneriffaArona
CSC BULL SHARK 420
Dočasně zavřeno≈ 0.3 km od G13 Weed Club TeneriffaLas Americas, Tenerife
Dr. Alien420
Otevřeno≈ 0.4 km od G13 Weed Club TeneriffaPlaya de las Américas, Tenerife
Mr Chongz 420
Dočasně zavřeno≈ 0.4 km od G13 Weed Club TeneriffaArona, Tenerife
Game Vision
Otevře zítra v 12:00≈ 0.5 km od G13 Weed Club TeneriffaArona- Aktualizováno

South Coast Social Club
Otevře zítra v 09:00≈ 0.9 km od G13 Weed Club TeneriffaPlaya de las Américas, Tenerife
















