Cannabis Social Club Weimar e.V
Sdružení
Kdy máme otevřeno
| Pondělí | 14:00 - 17:00 |
| Úterý | 12:00 - 13:00 |
| Středa | 14:00 - 17:00 |
| Čtvrtek | Zavřeno |
| Pátek | 14:00 - 17:00 |
| Sobota | 11:00 - 15:00 |
| Neděle | Zavřeno |
Jak se přidat
Soukromý proces vedený členy — není otevřený veřejnosti.
Úvod
Vstup je soukromý a obvykle začíná představením nebo doporučením v souladu s postupem sdružení.
Dokumentace
Zájemci o členství potvrzují, že jsou dospělí (18+).
Stanovy a pravidla
Před udělením členství je nutné přijmout stanovy a domovní řád sdružení.
Vítejte
Po registraci se členové mohou účastnit společných aktivit sdružení během otevírací doby.
Majitel klubu zatím neaktivoval žádosti o členství.
Najít Cannabis Social Club Weimar e.V
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.
Je to váš klub?
Vlastníci mohou tento profil ověřit a spravovat — aktualizovat údaje, otevírací dobu a fotografie.
Kluby v okolí
CSC JTown Jena e.V
≈ 19.5 km od Cannabis Social Club Weimar e.VJena, Thüringen- Aktualizováno

CSC Erfurt
Otevře v 15:00≈ 21.6 km od Cannabis Social Club Weimar e.VErfurt, Thuringia Cannabis Social Club Erfurt e.V
Otevře v 15:00≈ 22.1 km od Cannabis Social Club Weimar e.VErfurt, ThüringenAnbauvereinigung Bad Sulzaer Cannabis e.V
≈ 24.4 km od Cannabis Social Club Weimar e.VBad Sulza, ThüringenCannabis Club Arnstadt e.V
Otevře zítra v 17:00≈ 29.8 km od Cannabis Social Club Weimar e.VArnstadt, ThüringenCSC Rosenstadt
Otevře v 10:00≈ 56.3 km od Cannabis Social Club Weimar e.VSangerhausen, Sachsen-Anhalt








