Hemp Heaven Hannover e.V
Dernek
Açık olduğumuz saatler
| Pazartesi | Kapalı |
| Salı | Kapalı |
| Çarşamba | Kapalı |
| Perşembe | 15:00 - 19:00 |
| Cuma | Kapalı |
| Cumartesi | Kapalı |
| Pazar | Kapalı |
Nasıl üye olunur
Üyeler tarafından yönetilen özel bir süreç — genel halka açık değildir.
Tanışma
Üyelik özeldir ve genellikle derneğin prosedürüne uygun olarak bir tanıtım veya yönlendirme ile başlar.
Belgeler
Aday üyeler yetişkin olduklarını onaylar (18+).
Tüzük ve kurallar
Üyelik verilmeden önce derneğin tüzüğünün ve kurallarının kabulü gereklidir.
Hoş geldiniz
Kayıt olduktan sonra üyeler, açılış saatleri içinde derneğin ortak etkinliklerine katılabilir.
Kulüp sahibi henüz üyelik taleplerini etkinleştirmedi.
Hemp Heaven Hannover e.V’i bul
Üyeler ne diyor
Henüz değerlendirme yok
Bu kulüple ilgili deneyiminizi ilk paylaşan siz olun.
Bu sizin kulübünüz mü?
Sahipler bu profili doğrulayıp yönetebilir — ayrıntıları, saatleri ve fotoğrafları güncelleyin.
Yakındaki kulüpler
Hannabis CSC Hannover e.V
Hemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 2.5 kmHannover, Niedersachsen420Sinne
Hemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 2.6 kmHannover, Lower SaxonyCannabis Socialclub Hannover e.V
16:00'de açılıyorHemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 2.8 kmHannover, NiedersachsenHannover West CSC e.V
16:00'de açılıyorHemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 8.3 kmLangenhagen, Lower SaxonyCSC Laatzen e.V
Hemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 9.9 kmLaatzen, NiedersachsenCanna Lunar e.V
17:00'de açılıyorHemp Heaven Hannover e.V'dan yaklaşık 12.7 kmIsernhagen, Lower Saxony








