Cannabivo.com
Nube Nueve hero
Klub społeczny cannabis · Prywatne stowarzyszenie członków

Nube Nueve

Nube Nueve — kolektyw członkowski z Barcelony

3.3 (3 recenzje) Rubí · Katalonia · Hiszpania
Otwiera jutro o 09:00 Zweryfikowano
3.3
Ocena · 3 recenzji
18+ tylko
Minimalny wiek
09:00 - 10:30
Dziś otwarte
Stowarzyszenie
Stowarzyszenie konopne
hiszpański · kataloński
Używane języki

Stowarzyszenie

Wprowadzenie

Nube Nueve jest prywatnym stowarzyszeniem społecznym konopnym z siedzibą w Rubí. Stowarzyszenie jest zorganizowane jako prowadzone przez członków, działalność niekomercyjna, które ułatwia wspólne uprawy i wewnętrzne dzielenie się wśród zarejestrowanych członków. Nube Nueve działa w ramach przepisów stosowanych do hiszpańskich stowarzyszeń konopnych i odnosi się do hiszpańskiego prawa stowarzyszeń konopnych (LO 1/2002) jako właściwego kontekstu legislacyjnego dla prywatnych stowarzyszeń członkowskich tego typu.

Lokalizacja i kontekst sąsiedzki

Nube Nueve ma siedzibę w Rambleta de Joan Miró 6 w Rubí. Rambleta de Joan Miró 6 znajduje się w większym obszarze Sants-Montjuïc w Barcelonie i jest w pobliżu strefy kulturalnej i wystawowej Montjuïc oraz Plaça d'Espanya. Okoliczne tereny obejmują mieszankę przestrzeni publicznych, instytucji obywatelskich i węzłów komunikacyjnych; lokalizację klubu zwykle opisuje się w terminach lokalnych, odnosząc się do Rambleta i pobliskich punktów orientacyjnych. Dostęp do bezpośredniego otoczenia jest zwykle możliwy transportem publicznym i trasami naziemnymi obsługującymi centrum Barcelony, chociaż konkretne informacje o trasach należy sprawdzić lokalnie.

O prywatnym stowarzyszeniu

Nube Nueve jest zarządzane jako prywatne stowarzyszenie członkowskie. Zostało zorganizowane dla wspólnego zarządzania uprawą przeznaczoną wyłącznie do użytku przez jego zarejestrowanych członków, a nie do dystrybucji komercyjnej. Stowarzyszenie utrzymuje wewnętrzny statut, zasady członkostwa i struktury zarządzania ustalane przez jego członków zgodnie z praktyką stowarzyszeniową w Hiszpanii. Działania i wewnętrzne operacje są kierowane przez te statuty oraz przez decyzje podejmowane w ramach członkostwa lub przez wyznaczonych funkcjonariuszy działających zgodnie z tymi zasadami.

Oświadczeniem stowarzyszenia jest wspólna uprawa i regulowane dzielenie się konopiami na użytek osobisty członków. Wszystkie praktyki uprawy i dystrybucji są prowadzone dla wewnętrznych potrzeb członków stowarzyszenia i nie stanowią działalności komercyjnej. Nube Nueve prowadzi rejestry i wewnętrzne procedury zgodne z jego statutem oraz z oczekiwaniami powszechnie związanymi z prywatnymi stowarzyszeniami członkowskimi.

Proces członkostwa

Członkostwo w Nube Nueve jest prywatnym procesem prowadzonym zgodnie z wewnętrznym statutem stowarzyszenia i procedurami naboru. Potencjalni członkowie są zwykle oceniani i przyjmowani poprzez wewnętrzny proces zatwierdzania; wstęp zależy od uznania klubu i jest regulowany zasadami stowarzyszenia. Stowarzyszenie może ustalać kryteria kwalifikacyjne, wymagania wprowadzające oraz limity łącznej liczby aktywnych członków; na przykład członkostwo może być ograniczone do określonej liczby uczestników, a stowarzyszenie może działać z maksymalnie członkami.

Wnioski lub zapytania są rozpatrywane poufnie, a decyzje dotyczące przyjęcia, okresów próbnych lub zawieszenia członkostwa podejmowane są zgodnie ze statutem klubu. Proces stowarzyszenia nie stanowi publicznego naboru; członkostwa nie oferuje się poprzez publiczne wezwania i podlega prywatnej weryfikacji oraz zatwierdzeniu. Członkowie wspólnie uczestniczą w planowaniu i nadzorze nad uprawą oraz wewnętrzną dystrybucją, zgodnie z ustaleniami zarządzania stowarzyszenia.

Informacje praktyczne

  • Nazwa: Nube Nueve
  • Adres: Rambleta de Joan Miró 6
  • Miasto: Rubí, Catalonia, Hiszpania

For private enquiries or administrative matters: - Telefon: +34 602 218 496 - E-mail: - Strona internetowa: https://www.nube9socialclubcannabis.es/ - Instagram:

Hours of operation and visiting arrangements are determined by the association and may vary; attendance or access is by prior arrangement and subject to the club's internal rules. Entry to the premises is at the discretion of the club and governed by its membership and visitor policies.

Note: This entry is an informational directory description. It summarises the association's purpose and location and does not constitute an offer or public solicitation for membership.

Godziny otwarcia

Poniedziałek09:00 - 10:30
Wtorek09:00 - 10:30
Środa09:00 - 10:30
Czwartek09:00 - 10:30
Piątek09:00 - 10:30
Sobota09:00 - 10:30
Niedziela09:00 - 10:30
Otwiera jutro o 09:00
Członkowie i przyszli członkowie są mile widziani w godzinach otwarcia.
Godziny mogą się różnić poza sezonem.

Jak dołączyć

Prywatny proces prowadzony przez członków — niedostępny publicznie.

1

Wprowadzenie

Dołączenie jest prywatne i zwykle zaczyna się od przedstawienia lub polecenia, zgodnie z procedurą stowarzyszenia.

2

Dokumentacja

Kandydaci na członków potwierdzają, że są dorośli (18+).

3

Statut i zasady

Przed przyznaniem członkostwa wymagana jest akceptacja statutu i regulaminu stowarzyszenia.

4

Witamy

Po rejestracji członkowie mogą uczestniczyć we wspólnych działaniach stowarzyszenia w godzinach otwarcia.

Właściciel klubu nie aktywował jeszcze wniosków o członkostwo.

Członkostwo jest ograniczone do osób dorosłych i obsługiwane prywatnie przez stowarzyszenie. Cannabivo nie przetwarza wniosków członkowskich.

Znajdź Nube Nueve

Co mówią członkowie

MiriamM3 Zweryfikowane22 maj 2026

Chill vibes at Nube Nueve

Visited Nube Nueve last week while in Barcelona. The atmosphere was really nice with a chill vibe, perfect for relaxation. The staff was friendly and super helpful, guiding me through their menu. I found the product quality decent, but I expected more variety; there were only a few strains available when I went. Overall, I had a good experience; a neat place to unwind, although I wish they had a broader selection. Worth checking out if you're in the area.

0 osób uznało to za pomocne
Czy to było pomocne?
Adriaan Zweryfikowane18 maj 2026

Gute Atmosphäre, aber Preiswert?

Ich war vor 2 Wochen bei Nube Nueve. Die Atmosphäre war wirklich entspannt und die Einrichtung gefiel mir. Das Personal war freundlich, aber ich hatte das Gefühl, dass die Auswahl an Produkten begrenzt war. Die Qualität war okay, aber ich habe für meinen Preis mehr erwartet. Es wäre schön, wenn sie mehr Optionen anbieten würden. Insgesamt war es in Ordnung, aber ich könnte woanders besseres Angebot finden.

0 osób uznało to za pomocne
Czy to było pomocne?
Tobias92 Zweryfikowane2 maj 2026

Ravis mais quelques améliorations à faire

Nube Nueve à Barcelone est un endroit agréable. J'ai trouvé l'ambiance vraiment sympa, idéale pour se détendre après une journée de visites. Le personnel est accueillant, mais j'ai été un peu déçu par la qualité des produits; certains étaient trop secs. La variété était correcte mais pas exceptionnelle. Pour le prix payé, j'aurais aimé avoir plus de choix. En gros, c'est un bon endroit, mais il y a de la place pour des améliorations.

0 osób uznało to za pomocne
Czy to było pomocne?

Czy to Twój klub?

Właściciele mogą zweryfikować i zarządzać tym profilem — aktualizować dane, godziny i zdjęcia.

Przejmij ten wpis
Nube NueveRubíOtwiera jutro o 09:00

Install · one tap

Cannabivo.com
Clubs, coffeeshops & news — on your home screen.
Instant load
Saved offline
News alerts
Adds to your home screen — no store needed
Tap Share, then Add to Home Screen to install Cannabivo.
or get the native app
Google PlayApp StoreSoon