

White Ash
Miejsce spotkań członków Teneryfy
Stowarzyszenie
Czym jest White Ash i gdzie ma siedzibę w La Laguna
White Ash to Cannabis Social Club (asociación cannábica) w La Laguna — prywatne stowarzyszenie dostępne wyłącznie dla członków, osadzone w południowo-wschodniej części gminy La Laguna na wyspie Tenerife. Położone w rejonie pocztowym 3820x (obszar pocztowy 38205), stowarzyszenie wpisuje się w tkankę średniej wielkości miasta La Laguna, będącego częścią regionu Tenerife w Hiszpania.
Ten opis łączy stowarzyszenie bezpośrednio z La Laguna i szerszym kontekstem Tenerife, dając jasne wyobrażenie o miejscu dla każdego, kto bada stowarzyszenia w tym rejonie.
Lokalne otoczenie i atmosfera sąsiedzka w południowo-wschodniej części miasta
Usytuowane w południowo-wschodniej części La Laguna, White Ash współdzieli rytm ruchliwego gminnego kwartału w rejonie pocztowym 3820x. Ulice tutaj odzwierciedlają warstwowaną historię wyspy: zwarte kwartały miejskie, kawiarnie osiedlowe i codzienny handel typowy dla średniej wielkości miasta na Tenerife. Członkowie odnajdują tu lokalne zakorzenienie bardziej związane z gminą La Laguna niż z turystycznymi strefami, z łatwym dostępem do życia społecznościowego w prowincji Santa Cruz de Tenerife.
Członkostwo i wprowadzenie do White Ash w La Laguna
Jako prywatna organizacja non-profit, White Ash działa jako stowarzyszenie tylko dla członków w La Laguna. Członkostwo zarządzane jest lokalnie i ma charakter prywatny: wejście odbywa się według decyzji stowarzyszenia i zwykle następuje przez przedstawienie. Model odzwierciedla kulturę stowarzyszeń wykształconą w regionie Tenerife, skoncentrowaną na określonym lokalnym kręgu członków zamiast na otwartym dostępie publicznym.
Puls społeczności: atmosfera wewnątrz White Ash
Wewnątrz White Ash panuje towarzyski, społecznościowy nastrój, odzwierciedlający życie południowo-wschodnich dzielnic La Laguna. Członkowie opisują przestrzeń nastawioną na nawiązywanie kontaktów i wspólne aktywności — rozmowy, niewielkie spotkania oraz sąsiedzką ofertę wydarzeń wpisujących się w lokalne rytmy na Tenerife. Stowarzyszenie wykorzystuje charakter średniej wielkości miasta La Laguna, oferując spokojniejsze przeciwieństwo wobec części wyspy skierowanych na turystów.
Lokalna tożsamość i rola stowarzyszenia w życiu La Laguna
White Ash odzwierciedla obywatelski puls La Laguna: jest zakorzenione, zaangażowane lokalnie i ukierunkowane na mieszkańców gminy. Jego charakter czerpie z wyspiarskiego kontekstu Tenerife oraz prowincji Santa Cruz de Tenerife, dzięki czemu stowarzyszenie sprawia wrażenie punktu spotkań sąsiedzkich dla członków z rejonu pocztowego 3820x, a nie atrakcji dla odwiedzających.
Informacje praktyczne i gdzie znaleźć White Ash online
Informacje praktyczne dla osób badających stowarzyszenia w La Laguna:
- Kontekst lokalizacji: południowo-wschodnia część gminy La Laguna, obszar pocztowy 38205 (rejon pocztowy 3820x), wyspa Tenerife, Tenerife.
- Model: Cannabis Social Club (asociación cannábica), prywatne non-profit dostępne wyłącznie dla członków.
Możesz także znaleźć ten klub w mediach społecznościowych:
Najczęściej zadawane pytania o White Ash w La Laguna
Is White Ash open to the public?
White Ash is a private members-only association in La Laguna; access is managed by the association and is not public.
What kind of organisation model does White Ash follow?
It operates as a Cannabis Social Club (asociación cannábica) within the municipality of La Laguna in the Tenerife region.
Where in La Laguna is the association located?
The association is based in the south-eastern part of the municipality of La Laguna, within the 3820x postal district (postal area 38205) on Tenerife.
How are memberships handled?
Membership in White Ash is private and by introduction; entry is at the discretion of the association.
Co członkowie tu znajdą
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | 11:00 - 21:00 |
| Wtorek | 11:00 - 21:00 |
| Środa | 11:00 - 21:00 |
| Czwartek | 11:00 - 21:00 |
| Piątek | 11:00 - 22:00 |
| Sobota | 11:00 - 22:00 |
| Niedziela | 11:00 - 20:00 |
Jak dołączyć
Prywatny proces prowadzony przez członków — niedostępny publicznie.
Wprowadzenie
Dołączenie jest prywatne i zwykle zaczyna się od przedstawienia lub polecenia, zgodnie z procedurą stowarzyszenia.
Dokumentacja
Kandydaci na członków potwierdzają, że są dorośli (18+).
Statut i zasady
Przed przyznaniem członkostwa wymagana jest akceptacja statutu i regulaminu stowarzyszenia.
Witamy
Po rejestracji członkowie mogą uczestniczyć we wspólnych działaniach stowarzyszenia w godzinach otwarcia.
Właściciel klubu nie aktywował jeszcze wniosków o członkostwo.
Znajdź White Ash
Co mówią członkowie
Jeszcze brak recenzji
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoim doświadczeniem z tym klubem.
Czy to Twój klub?
Właściciele mogą zweryfikować i zarządzać tym profilem — aktualizować dane, godziny i zdjęcia.
Kluby w pobliżu

Samedi Circle
Otwiera o 13:00≈ 4.9 km od White AshSanta Cruz de Tenerife, Canary Islands
Ōkami
Otwiera o 14:00≈ 5.8 km od White AshSanta Cruz de Tenerife, Canary Islands
La Crème
Otwiera o 09:00≈ 5.9 km od White AshSanta Cruz de Tenerife, Canary Islands
Greenfingers
Otwiera o 15:00≈ 6.3 km od White AshSanta Cruz de Tenerife, Canary Islands
Casa De Fuego
Otwiera o 09:00≈ 6.5 km od White AshSanta Cruz de Tenerife, Tenerife
420 PK1413 Weed Club Tenerife
Otwiera o 14:00≈ 22.7 km od White AshPuerto de la Cruz






