JUST PLANTS BERLIN e.V
Stowarzyszenie
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | 05:30 - 15:00 |
| Wtorek | 05:30 - 15:00 |
| Środa | 05:30 - 15:00 |
| Czwartek | 05:30 - 15:00 |
| Piątek | 05:30 - 15:00 |
| Sobota | Zamknięte |
| Niedziela | Zamknięte |
Jak dołączyć
Prywatny proces prowadzony przez członków — niedostępny publicznie.
Wprowadzenie
Dołączenie jest prywatne i zwykle zaczyna się od przedstawienia lub polecenia, zgodnie z procedurą stowarzyszenia.
Dokumentacja
Kandydaci na członków potwierdzają, że są dorośli (18+).
Statut i zasady
Przed przyznaniem członkostwa wymagana jest akceptacja statutu i regulaminu stowarzyszenia.
Witamy
Po rejestracji członkowie mogą uczestniczyć we wspólnych działaniach stowarzyszenia w godzinach otwarcia.
Właściciel klubu nie aktywował jeszcze wniosków o członkostwo.
Znajdź JUST PLANTS BERLIN e.V
Co mówią członkowie
Jeszcze brak recenzji
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoim doświadczeniem z tym klubem.
Czy to Twój klub?
Właściciele mogą zweryfikować i zarządzać tym profilem — aktualizować dane, godziny i zdjęcia.
Kluby w pobliżu
GrowGirlsBerlin e.V
≈ 0.8 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlinCannabis Social Club Berlin e.V
≈ 1.5 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlinPower-Flower Cannabis Club
Otwiera o 12:00≈ 1.7 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlinBudz Berlin e.V
Zamknięte≈ 1.9 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlinAmbrosia CSC e.V
Otwiera o 16:30≈ 2.1 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlinWhite Lake Weed
≈ 2.1 km od JUST PLANTS BERLIN e.VBerlin








