Growing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis
Dernek
Nasıl üye olunur
Üyeler tarafından yönetilen özel bir süreç — genel halka açık değildir.
Tanışma
Üyelik özeldir ve genellikle derneğin prosedürüne uygun olarak bir tanıtım veya yönlendirme ile başlar.
Belgeler
Aday üyeler yetişkin olduklarını onaylar (18+).
Tüzük ve kurallar
Üyelik verilmeden önce derneğin tüzüğünün ve kurallarının kabulü gereklidir.
Hoş geldiniz
Kayıt olduktan sonra üyeler, açılış saatleri içinde derneğin ortak etkinliklerine katılabilir.
Kulüp sahibi henüz üyelik taleplerini etkinleştirmedi.
Growing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis’i bul
Üyeler ne diyor
Henüz değerlendirme yok
Bu kulüple ilgili deneyiminizi ilk paylaşan siz olun.
Bu sizin kulübünüz mü?
Sahipler bu profili doğrulayıp yönetebilir — ayrıntıları, saatleri ve fotoğrafları güncelleyin.
Yakındaki kulüpler
The Black Pearl
Yarın 16:00'de açılıyorGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 0.2 kmGavà, CataloniaTerapéuticos Y Medicinales De Viladecans
Yarın 15:00'de açılıyorGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 2.2 kmViladecans, CataloniaLa Vila Verde
Yarın 10:30'de açılıyorGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 3.0 kmViladecans, CataloniaMar Y Dala Asociación Socio Cultural De Fumadores Cannábicos De Barcelona
Şimdi açıkGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 3.8 kmCastelldefels, CataloniaGreen Weeds
Yarın 14:00'de açılıyorGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 3.8 kmGavà, Catalonia- Güncellendi

Sweed Club
Cumartesi 12:00'de açılırGrowing Mindz, Asociación De Usuarios-As De Cannabis'dan yaklaşık 3.9 kmBarcelona, Catalonia








